30 grudnia 2012

Polecam serial: Inna (Awkward)

Witajcie :)
Ostatnie dni spędziłam oglądając serial, który bardzo mi się spodobał :) Mowa o Inna (Awkward). Mimo, że mój okres szkolny skończył się jakiś czas temu, bardzo lubię oglądać seriale lub filmy w takim klimacie, szczególnie o szkołach amerykańskich. Bardzo różnią się od naszych. Serial opowiada o rozterce nastolatki między dwoma chłopakami. Sama kiedyś miałam podobny problem :) Szczerzę polecam, jeśli macie chwilę wolnego. Obejrzeć można na kinomaniak.tv (bardzo wygodna strona z filmami i serialami! ^^)

Opis z filmweb.pl
Jenna Hamilton to zwykła, nieco zakompleksiona, amerykańska nastolatka. Chciałaby być popularna w szkole, ale brakuje jej odwagi i przebojowości. Wyróżnia ją to, że wieczorami bloguje o swoich problemach i rozterkach.
Tak było do tej pory, bo w serialu poznajemy Jennę w momencie, w którym przypadkowo ulega niegroźnemu wypadkowi, który wygląda... jak próba samobójcza.
Od tego momentu życie Jenny zaczyna się zmieniać – zaczyna na niej ciążyć stygmat dziewczyny z poważnymi problemami, co budzi zainteresowanie dzieciaków w szkole. I choć nie jest to rodzaj popularności jakiego sobie życzyła, stara się jakoś odnaleźć w tej niewątpliwie dziwnej sytuacji.

1 komentarz:

  1. http://www.spoilertv.pl/news/10932/obsada-o-letnim-finale-innej najswiezsze info o serialu :D

    OdpowiedzUsuń